اخبار علمی و پزشکی فرهنگ نیوز

دانلود نرم افزار آناتومی سه بعدی بدن انسان

نرم افزار The Ultimate Human Body یک نرم افزارپزشکی برای مشاهده آناتومی بدن انسان به صورت سه بعدی می باشد.

دانلود نرم افزار آناتومی سه بعدی بدن انسان

در سال های اخیر نرم افزار های پزشکی زیادی در زمینه ی آناتومی بدن انسان ساخته شده است که از معروف ترین و بهترین آن ها نرم افزار The Ultimate Human Body می باشد که توسط  شرکت EyeWitness تولید و عرضه شده است. توسط نرم افزار The Ultimate Human Body که به دست چندین متخصص تولید شده است، می توانید ساختارهای بدن را به طور ماکروسکوپیک و میکروسکوپیک مطالعه کنید.

نرم افزار The Ultimate Human Body در واقع اطلاعات کامل یک کتاب پزشکی را به صورت تصاویر واقعی و انیمیشن های حرفه ای در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید رویای سفر به درون بدن یک انسان را به حقیقت تبدیل کنید! نرم افزار The Ultimate Human Body علاوه بر علمی بودن حالت سرگرمی نیز دارد به این صورت که  در هر یک از بخش های آن بازی های جذاب و فکری مرتبط با آن بخش قرار داده شده است، که به یادگیری هرچه بهتر موضوع کمک میکند. از این رو به شما کاربران عزیز لرد دانلود، پیشنهاد می کنیم دانلود نرم افزار The Ultimate Human Body ۳.۰ برای  آناتومی سه بعدی بدن انسان را از سایت لرد دانلود دریافت کنید و از استفاده ی آن لذت ببرید.

راهنمای نصب نرم افزار The Ultimate Human Body:
-  فایل Image درون پوشه CD Image را با استفاده از نرم افزار ISO Burner (درون پوشه ی نرم افزار موجود است) بر روی یک CD خام رایت کنید. CD را داخل دستگاه قرار داده و اقدام به نصب نرم افزار کنید.
-  یا با استفاده از نرم افزار های ساخت درایو مجازی، به جای رایت می توانید Image را درون یک درایو مجازی Load کنید و سپس اقدام به نصب کنید.

دانلود نرم افزار

منبع خبر در فرهنگ نیوز | خلاصه خبر

هاست ایران
 
هاست ایران
سرخط اخبار خبرگزاری تسنیم
سرخط اخبار ملت ایران
پربیننده ترین اخبار